Tip

Refresh Spray Oil

0021
Neohodnoceno

Obnova povrchu dřevěné podlahy


  • 450 Kč bez DPH
  • Skladem
544,50 Kč
Kategorie: Údržba podlahy
 

Refresh Spray Vám pomůže při ochraně, údržbě, oživení či opravě podlah a povrchů ošetřených oleji. Přípravek používejte, když je povrch na omak suchý a opotřebovaný provozem a v případech, kde použití přípravku NAPLANA nepřináší požadovaný efekt. Sprej je určen i k přeolejování po pokládce kde díky stavebnímu prachu a provozu olejovaný povrch zmatněl. Je-li potřeba obnovit i barevný odstín, doporučujeme použít Color Oil v příslušném barevném odstínu.

  • Vydatnost spreje: cca 50 m2

Povrch nejprve odčistěte od prachu a jiných nečistot pomocí přípravku NACASA. Následně aplikujte protřepaný sprej nad požadovanými plochami ve vzdálenosti cca 40cm. Použijte jen minimální množství přípravku. Nechte 3 minuty reagovat a následně zlehka rozetřete bílou hadrou z Repair kitu. Po dalších 15 - 20ti minutách vytřete přebytky oleje hadříkem, papírovou kuchyňskou utěrkou nebo v případě rozsáhlejších prací u podlah použijte leštící stroj s bílým padem. V případě nedostatečného setření, povrch nedoschne a stane se lepivým. Podle toho přizpůsobte velikost ošetřované plochy a pracujte po částech. Okolní povrchy ochraňte před aerosolem oleje. Na takto ošetřenou podlahu lze lehce vstupovat po 6 hodinách. Vytírání za mokra je možné po 14-ti dnech. Nejprve proveďte zkušební nátěr! Dle vlhkosti a teploty okolí se vlastnosti schnutí oleje a postup aplikace může lišit.

Při práci zajistěte aby nevznikal v prostorách průvan, který by aplikovaný olejový aerosol nežádaně rozvířil. V případě že povrch který požadujete obnovit přípravkem REFRESH SPRAY OIL, byl předtím ošetřený přípravkem NAPLANA, zajistěte aby byl alespoň 2x umyt mokrým čištěním v koncentraci 6 víček NACASA na 10 l vody.

Skladování: Skladujte na suchém místě v originálním obalu max. 12 měsíců. Po použití může následně dojít k zaschnutí trysky. V případě potřeby žádejte u dodavatele. Bezpečnostní upozornění: Sprej obsahuje hnací, vysoce hořlavý a výbušný plyn. Utěrky nasáklé olejem a brusný prach se mohou samovolně vznítit. Namočte je proto do vody a uchovávejte a likvidujte je v těsně uzavřené nádobě jako nebezpečný odpad. Lze je ale také rovnoměrně rozprostřít, nechat pod dohledem vyschnout a následně likvidovat jako běžný domovní odpad.