Akce Tip

Vileda Spray Mop

0023
13 hodnocení

Ověřený spray mop pro pohodlnější čištění

  • 968 Kč 484 Kč –50 %
    400 Kč bez DPH
  • Skladem
484 Kč
Kategorie: Údržba podlahy
 

Tento mop se sprejem Vám usnadní pravidelné čištění Vaší podlahy. Díky tomuto mopu nepotřebujete kýbl s vodou, ale čistící prostředek se nachází přímo v tyči mopu a snadnou aplikací rozprašovačem se používá jen nezbytné množství. Podlaha velice rychle schne a je znovu pochozí. Mop má ergonomický tvar, snadno se používá a velice dobře čistí špínu. Násada hlavice je vyrobena ze speciálních upravených mikrovláken, které neporušují povrch podlahy. Násada se dá prát v pračce a lze běžně zakoupit náhradní násadu označenou Vileda Ultramax mop.

Použití: Do zásobníku použijte 1/4 víčka čistícího přípravku NACASA, dolejte vodou do plného stavu, zavřete víčko, otočte mop vzhůru nohama kvůli promíchání a můžete začít pracovat. Po skončení práce se ujistětě že zásobník je prázdný. Násadu můžete vyprat nebo vyždímat ručně.

Vydatnost čistícího prostředku v zásobníku dle potřeby 25-50m2. Skladování: Skladujte bez náplně. Doporučení: Mop není vhodný k aplikaci voskového přípravku NAPLANA - může dojít k zacpání trysky.