Proč vyrábíme speciální přípravky
na péči o dřevěné podlahy?


Chceme vám zpříjemnit práci s údržbou pravé dřevěné podlahy a dosáhnout co nejlepšího vzhledu po dlouhá léta. Aby vaše dřevěná podlaha dobře fungovala, je nutné používat kvalitní přípravky a postupy vycházející ze zkušeností profesionálů. Při dobré péči zraje podlaha časem jako archivní víno a získává na své hodnotě i kráse.

 

Kdo jsme

a co děláme


Posláním naší společnosti je vytvářet vysoce kvalitní produkty, díky kterým si lidé budou užívat radosti a pohody ve svých domovech. Naší filozofií je dřevo zpracovávat tak, abychom zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jsme malá rodinná firma se silným zázemím. Třicetiletou zkušenost se zpracováním dřeva, k němuž máme osobní vztah, jsme se rozhodli investovat do výroby produktů, ze kterých budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek

 

Dřevěná podlaha

Princ parket


Dřevěná podlaha je investice, která se vám bude vracet po celý váš život. Dřevo je přírodní surovina, která nás provází od pradávna. Má příjemnou vůni, nádherný vzhled a při doteku poskytuje příjemný pocit našim rukám i chodidlům. Chce se dělit o svoji krásu a půvab. Dřevo nevadí alergikům a neuvolňuje do prostoru nebezpečné látky. Právě naopak, přináší pozitivní energii do prostoru a hřejivě působí na duši člověka.

S nadšením a usilovnou prací vyvíjíme a produkujeme netradiční dřevěné podlahy s unikátními povrchovými úpravami. Abychom zajistili maximální flexibilitu a vysoký standard péče o klienta, každou podlahu vyrábíme zakázkově na základě požadavků náročných klientů.